Reference

Už po první masáži, kterou jsem u Jany absolvoval, jsem tušil, že je výjimečná. Pokud z předcházející věty není jasné, jestli myslím Janu nebo masáž, myslím obě. U Jany se mi vždy dostane dokonalé masáže, která doznívá ještě několik dní. A ke všemu od nadmíru citlivé, empatické, sympatické a inteligentní masérky. Pokaždé vstávám z masérského lůžka neskonale uvolněný a s pocitem, že bych ještě další dvě hodiny chtěl ležet a tělu i mysli dopřávat tu skvělou masáž . K Janě jsem začal chodit teprve nedávno, ale ihned mi bylo jasné, že se stanu pravidelným návštěvníkem její masérničky. Když už se mi zdá, že vše bylo dokonalé a masáž lepší být nemůže, Jana při další návštěvě dokáže lať ku zase posunout o kousek výš. Už jsem jí to několikrát řekl a napíšu to i sem - Jana je neuvěřitelná a nejlepší.   

Oldřich 


Moc děkuji Janě, za úžasnou jemnou masáž, která mi velmi pomohla.. 😊 Napsala jsem jí s urgentním problémem a to bolestí zad, jenž mi bránila bezbolestnému pohybu.. Díky jeji vnímavé masáži, se mi svaly uvolnily a akutní bolest nejenže zmizela, ale druhý den jsem se cítila jako by mě vůbec nic netrápilo. Jsem nadšená..

Eva

 

Janka a Lucka ahojte, ešte stále si, niekde tam, hlboko užívam masáž, akú som za posledných 50 rokov nezažil. Kdo ešte u dievčat nebol na masáži, prišiel o veľa.  

Feri 


Citím se báječně....úžasné...ještě jednou mockrát děkuji..

Zbyněk


Jana has such a soft and compassionate approítím se báječněach, in every way i feel at peace in her sessions. Her strong hands are highly sensitive, guided by her heart she flows in her movement. So i can let go fully and trust in her healing space. Thank you, Jana, for your beautiful work. 

Jasmin 


Masáž bola bola ''pecka'' a krásne rozvolnila svaly, zároveň skvelý relax! 

Rišo


 I felt really well and grounded yesterday evening, and slept very tight last night. Overall, I feel really good without a lot of bad energy and preoccupations I had been experiencing. Thank you very much, Jana. 

Miguel 

 

Ahoj Jani, ještě pořád ve mně doznívá včerejší masáž, ale hlavně celé setkání s Tebou.
Jsi milá, empatická, éterická bytost, která se dokáže nacítit na stav a rozpoložení klienta.
Už když jsem vešel do Tvé útulné masérničky, věděl jsem, že tady jsem správně
a i přes počáteční ostych před mou první intimní masáží jsem se postupně
nádherně uvolnil. Ještě jednou moc děkuji a brzy na viděnou. 


Leoš