Reference

Už po první masáži, kterou jsem u Jany absolvoval, jsem tušil, že je výjimečná. Pokud z předcházející věty není jasné, jestli myslím Janu nebo masáž, myslím obě. U Jany se mi vždy dostane dokonalé masáže, která doznívá ještě několik dní. A ke všemu od nadmíru citlivé, empatické, sympatické a inteligentní masérky. Pokaždé vstávám z masérského lůžka neskonale uvolněný a s pocitem, že bych ještě další dvě hodiny chtěl ležet a tělu i mysli dopřávat tu skvělou masáž . K Janě jsem začal chodit teprve nedávno, ale ihned mi bylo jasné, že se stanu pravidelným návštěvníkem její masérničky. Když už se mi zdá, že vše bylo dokonalé a masáž lepší být nemůže, Jana při další návštěvě dokáže laťku zase posunout o kousek výš. Už jsem jí to několikrát řekl a napíšu to i sem - Jana je neuvěřitelná a nejlepší.  

Oldřich 


Moc děkuji Janě, za úžasnou jemnou masáž, která mi moc pomohla 😊 Napsala jsem ji s urgentním problémem a to bolestí zad, která mi bránila bezbolestnému pohybu. Díky její vnímavé masáži se mi svaly uvolnili a akutní bolest nejenže zmizela, ale druhý den jsem se cítila jako by mě vůbec nic netrápilo...jsem nadšená! 

Eva  


Ještě jednou mockrát děkuji, cítím se báječně...úžasné.. 

Zbyněk  


Hi Jana, I felt really well and grounded yesterday evening, and slept very well last night. Overall, I feel very good without a lot of the bad energy and preoccupations I had been experiencing. Thank You very much.

Miguel 


Janka a Lucka ahojte. Ešte stálé si niekde tam hlboko užívam masáž, ktorú som za poslednych 50. rokov nezažil. Kdo ešte u dievčat nebol na masazi, prisiel o vela. 

Feri 


Ahoj Jani, ještě pořád ve mně doznívá včerejší masáž, ale hlavně celé setkání s Tebou.
Jsi milá, empatická, éterická bytost, která se dokáže nacítit na stav a rozpoložení klienta.
Už když jsem vešel do Tvé útulné masérničky, věděl jsem, že tady jsem správně
a i přes počáteční ostych před mou první intimní masáží jsem se postupně
nádherně uvolnil. Ještě jednou moc děkuji a brzy na viděnou. 

Leoš


Masáž bola pecka a krásne rozvolnila svaly, zároveň skvelý relax 😀

Rišo