Nabídka

"MERIDIJANY" masáž

Masáž zaměřena převážně na zklidnění mysli, doplněna o uvolnění ztuhlých partií. V této masáži kombinuji techniky klasické masáže, indické antistresové masáže hlavy, havajské masáže lomi - lomi, reflexní terapie a breussovy masáže. Doporučuji všem, kteří si dlouhodobě nedopřáli odpočinek, schází jim dotek, či pozornost. 

 

"MERIDIJANY CELOSTNÍ" masáž

Smyslná relaxační masáž celého těla včetně intimních partií doprovozena o vyvrcholení. Její prožitky a hloubku umocní například společné dýchání, poté s Vámi dokáže doznívat další hodiny i dny. Pro všechny, kteří mají zájem pracovat na sobě a své sexualitě. Na přání zahrnuta také masáž prostaty. Při masáži nejsem nahá, ani nepřijímám doteky. Neobsahuje body-to-body.


"PROSTATA & LINGAM" masáž

Ozdravná energetická masáž zahrnující masáž lingamu (penisu), hýždí, hráze a vnitřní masáž prostaty. Na přání s oddalováním orgasmu. Masáž je z obou stran, na břiše i zádech. 
 

4Ruční masáž

Relaxační celotělová intimní masáž.  Nevšední odzbrojující zážitek, díky kterému můžete prozkoumat tělo i mysl a vyzkoušet nové roviny relaxace. Masíruji s výtečnou masérkou Lucií.

Více info o Lucii a masáži na: https://www.luxlucis.cz/4-rucni-masaze/